przejdź do głównego tekstu

This site functions best with JavaScript. Please enable JavaScript in your browser to experience all that this site has to offer.

Szukaj ofert pracy

W UPS
Twoja kariera
nabierze tempa.

DZIAŁ OPERACJI

Przykładamy najwyższą wagę do dystrybucji naszych dóbr, usług i informacji. Wraz z UPS rozwijasz się w dynamicznym środowisku, w wysyłaniu i sortowaniu przesyłek dla naszych klientów.

Employee sorting labeled boxes.

PRACA TYMCZASOWA W MAGAZYNIE

Pracując w naszych magazynach dbasz o to, aby przesyłki były odpowiednio wysłane. Nadzór, sortowanie oraz załadunek należą do Twoich codziennych obowiązków. Z tego względu kondycja fizyczna, zręczność i dokładność są tak ważne. Umiejętnie je łącząc, będziesz mógł osiągnąć wiele nowych możliwości z UPS.

ZNAJDŹ PRACĘ TYMCZASOWĄ W MAGAZYNIE
Man writing on clipboard

PRACA W MAGAZYNIE

W UPS dostarczamy różnego typu przesyłki gdziekolwiek potrzebujesz. Niezależnie od ich rodzaju i miejsca dostarczenia, nasi pracownicy zdobyli zaufanie klientów na całym świecie za profesjonalizm, z jakim wykonują swoją pracę. Wraz z UPS dostarczasz paczki, to pewne. Praca dla UPS to jednak znacznie więcej, to dostarczanie naszej globalnej reputacji.

ZNAJDŹ PRACĘ W MAGAZYNIE
Man working with machinery

DZIAŁ PLANOWANIA I WDROŻEŃ

Zatrudnieni w tym obszarze pracownicy mogą rozwijać swoje techniczne i analityczne umiejętności wspierając organizację w tworzeniu usprawnień i rozwiązań wspierających pracę innych działów firmy.

ZNAJDŹ PRACĘ JAKO SPECJALISTA DS PLANOWANIA I WDROŻEŃ
Container ships at a loading dock with shipping containers stacked on shore.

DZIAŁ SPEDYCJI I DOSTAW

Prawdopodobnie znasz UPS jako firmę zajmującą się transportem małych przesyłek. Zajmujemy się także transportem palet i kontenerów na całym świecie. Jesteśmy czwartą co do wielkości firmą spedycyjną i jednym z największych brokerów usług kurierskich na świecie. Wraz z UPS wspierasz bezproblemowy przebieg łańcucha dostaw.

ZNAJDŹ PRACĘ W DZIALE SPEDYCJI I DOSTAW
A man and woman are talking while wearing face masks

Agencja Celna

"UPS obsługuje ponad 200 terytoriów na całym świecie. Taki zakres świadczonych usług wymaga odprawy celnej przesyłek importowanych lub eksportowanych z/do terenów spoza Unii Europejskiej.

Agencja Celna zapewnia sprawną obsługę Klientów w zakresie doradztwa celnego, taryfikacji towarów i ich odprawy. Inteligentne narzędzia komunikacji pomiędzy wszystkimi Centrami UPS na całym świecie pozwalają nam rozpocząć proces odprawy zanim towar przybędzie do kraju docelowego."

Employees loading an airplane.

Operacja Lotnicza

"Obsluga rampowa i biurowa samolotów należących do UPS Airlines. Pracownicy Operacji Lotniczej nadzorują prawidłowy i bezpieczny rozładunek i załadunkek kontnerów z przesyłkami UPS, współpracują z załogami samolotów i podwykonawcami (handling, tankowanie samolotu) oraz wyważają samoloty."

Employee in a warehouse getting boxes.

Logistyka Kontraktowa

Organizuje i obsługuje dystrybucję bezpośrednią produktów firm z branży farmaceutycznej i branż pokrewnych, operujących na rynku szpitalnym lub aptecznym. Współpracujemy z ponad 200 producentami i dystrybutorami produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków opatrunkowych, suplementów diety oraz kosmetyków. Realizujemy przeszło 150 000 dostaw. Od kwietnia 2015 spółka Poltraf jest częścią międzynarodowych struktur UPS - jednego z największych operatorów logistycznych na świecie.

ZNAJDŹ PRACĘ W LOGISTYCE KONTRAKTOWEJ

Jak dotąd nie obejrzałeś/-aś żadnej z naszych ofert pracy.

Podobne oferty

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy