przejdź do głównego tekstu

This site functions best with JavaScript. Please enable JavaScript in your browser to experience all that this site has to offer.

Szukaj ofert pracy

Future you wprawia w ruch.

GLOBAL BUSINESS SERVICES

Spośród wielu miejsc na świecie to właśnie Wrocław i Łódź wybrano na Globalne Centrum Usług Biznesowych UPS, świadczące usługi na rzecz spółek UPS w całej Europie. W ponad 30 działach pracują specjaliści i administratorzy ds. księgowości, logistyki, marketingu, wsparcia sprzedaży i wielu innych. W naszych nowoczesnych biurach codziennie spotyka się ponad 900 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejętnościach.

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Obszar finance & accounting w UPS GBS oferuje pracownikom szereg możliwości rozwoju w takich działach jak: AP (zobowiązania), AR (należności), Collections (windykacje), FCR (wsparcie klienta).

ZNAJDŹ PRACĘ W FINANSACH I KSIĘGOWOŚCI
Employee smiling at the camera, while wearing a telephone headset.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Obszar sprzedaży oferuje pracownikom szereg możliwości rozwoju w takich działach jak: FSS (wsparcie sprzedaży), SP&P (planowanie sprzedaży), Tender Management (przetargi) itd.

ZNAJDŹ PRACĘ W DZIALE SPRZEDAŻY

INŻYNIERIA PRZEMYSŁOWA

Pracownicy zatrudnieni w tym obszarze mogą rozwijać swoje techniczne i analityczne umiejętności tworząc usprawnienia i rozwiązania wspierające pracę innych działów firmy.

ZNAJDŹ PRACĘ W INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ

Obszary zainteresowańWybierz jedną z kategorii z listy opcji. Wyszukaj według lokalizacji i wybierz jedną z listy propozycji. Na końcu, kliknij „Dodaj”, aby utworzyć powiadomienie o ofercie pracy.