przejdź do głównego tekstu

This site functions best with JavaScript. Please enable JavaScript in your browser to experience all that this site has to offer.

Szukaj ofert pracy

Wraz z UPS
dotrzesz dalej
niż sobie
wyobrażałeś.

UPS GLOBAL BUSINESS SERVICES

UPS Global Business Services powstał w 2011 roku w celu optymalizacji procesów biznesowych, które umożliwiają rozwój całego UPS. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym pracownikom, wykorzystywaniu zaawansowanej technologii i zapewnianiu oszczędności dla całej organizacji.

W Polsce Globalne Centrum Usług Biznesowych UPS powstało we Wrocławiu i w Łodzi. Świadczymy usługi na rzecz spółek UPS w całej Europie. UPS codziennie dostarcza na całym świecie ponad 20 milionów paczek. Operacja wymaga wsparcia administracji, którą stanowimy między innymi my-GBSersi. W ponad 40 działach pracują specjaliści, analitycy i administratorzy z zakresu księgowości, wsparcia sprzedaży, administracji marketingowej, podatku celnego, logistyki i wielu innych. W naszych nowoczesnych biurowcach zlokalizowanych w centrach dwóch pieknych, polskich miast spotyka się codziennie ponad 1000 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejętnościach.

Wszystkie oferty pracy w GBS
Woman sitting at computer monitor with headset

Multilingual jobs at UPS Poland

Make your language skills work for you in one of our three locations across Poland – Łódź, Wrocław and Warszawa. By joining our team, you’ll become part of an international crowd and get the opportunity make a difference in people's lives both locally and throughout the world.

Multilingual jobs at UPS Poland
Business meeting with multiple employees

Finanse i Księgowość

Jeśli myślisz o karierze w finansach i księgowości UPS GBS jest doskonałym miejscem do rozwijania swojej kariery zawodowej w tym obszarze. W UPS GBS zajmujemy się księgowością w ujęciu korporacyjnym. W naszych biurach w Łodzi i we Wrocławiu pracują przedstawiciele takich działów jak Zobowiązania (Account Payable), Należności (Account Receivable), dział Płatności przy odbiorze (Collect on Delivery) i wiele innych. W związku z tym szukamy osób, które chca się skupić na doskonaleniu swoich umiejętności z branży finansów i księgowości, z biznesowym podejściem do wspierania inwestycji firmy i zapewniania zgodności z wymaganiami prawnymi.

ZNAJDŹ PRACĘ W FINANSACH I KSIĘGOWOŚCI
Woman smiling

Wsparcie Marketingu

Użyj swojej pomysłowości, by zmierzyć się z naszymi globalnymi wyzwaniami. Wprowadzane przez specjalistów innowacje sprawiają, że nasz biznes na całym Świecie się rozwija. Dzięki najlepszym usługom w branży oraz skutecznym rozwiązaniom docieramy do większej ilości klientów niż kiedykolwiek.

Znajdź pracę we Wsparciu Marketingu
Woman speaking in front of others

Wsparcie Sprzedaży

Nasze zespoły zajmujące się wsparciem sprzedaży to prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach! Dostarczają przedstawicielom handlowym innowacje, które napędzają handel na całym Świecie. Korzystając z rozmaitych narzędzi dostępnych na rynku, a także czerpiąc ze swojej kreatywności, przedstawiciele działów wsparcia sprzedaży pomagają w planowaniu procesów sprzedaży, podnosząc poprzeczkę coraz wyżej.

Znajdź pracę we Wsparciu Sprzedaży
Man working on laptop and smiling

Dział Agencji Celnej

UPS obsługuje ponad 200 terytoriów na całym świecie. Taki zakres świadczonych usług wymaga odprawy celnej przesyłek importowanych lub eksportowanych z/do terenów spoza Unii Europejskiej. Agencja Celna zapewnia sprawną obsługę Klientów w zakresie doradztwa celnego, taryfikacji towarów i ich odprawy. Inteligentne narzędzia komunikacji pomiędzy wszystkimi Centrami UPS na całym świecie pozwalają nam rozpocząć proces odprawy zanim towar przybędzie do kraju docelowego.

Znajdź pracę w dziale Agencji Celnej
Woman working at computer

Obsługa Klienta

W wielu branżach działy obsługi klienta są kluczowe dla biznesu – tak jest również w przypadku UPS Global Business Services. Dołącz do naszego utalentowanego zespołu zajmującego się rozwiązywaniem problemów naszych Klientów. Kluczowe jest tutaj nawiązywanie i podtrzymywanie właściwych relacji z klientami. Osoby pracujące w naszych działach obsługi klienta są odpowiedzialne za kontakt z klientem, dostarczanie informacji na temat produktów i usług oraz skuteczne rozwiązywanie potencjalnych problemów.

Znajdź pracę w Obsłudze Klienta
Woman at computer and answering phone

Logistyka Kontraktowa

Nasz dział logistyki zajmuje się między innymi tworzeniem rozwiązań logistycznych dla nowych i istniejących klientów UPS, kalkulacą transportowego aspektu ofert przetargowych oraz wsparciem operacji dywizji Supply Chain Solutions w Niderlandach i Niemczech. Nasz sukces opiera się na pracy zespołowej i gotowości każdej osoby do doskonalenia się w swojej dziedzinie pracy. W UPS Supply Chain Solutions będziesz wspierać klientów, którzy zbudowali swój globalny biznes na podstawie zaawansowanego logistycznie łańcucha dostaw. Zaoszczedzisz ich cenny czas i zasoby, które mogą lepiej wykorzystać w innych obszarach ich organizacji.

Znajdź pracę w Logistyce Kontraktowej
Two men speaking in an office

Zakupy

Ciągła współpraca z niemal wszystkimi działami UPS GBS Polska daje Zakupom możliwość dobierania najbardziej efektywnych rozwiązań. Inwestujemy w dobra i usługi, które wspierają codzienne funkcjonowanie naszych pracowników w biurach i magazynach, ale również dbamy o naszą flotę samochodową, kupując części zamienne. A wszystko po to, by UPS działał sprawnie i szybko.

Znajdź pracę w Zakupach
Man looking at a computer monitor

Automatyzacja Procesów

Pracownicy zatrudnieni w tym obszarze mogą rozwijać swoje techniczne i analityczne umiejętności tworząc usprawnienia i rozwiązania wspierające pracę innych działów firmy.

Znajdź pracę w Automatyzacji Procesów
Woman looking at a computer monitor

Administracja

Głównym celem stanowisk administracyjnych jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego firmy i biura.

Znajdź pracę w Administracji
two women looking at an ipad

Otwarte stawiska w UPS GBS

UPS GBS oferuje wiele możliwości — zarówno dla tych rozpoczynających karierę zawodową, jak i tych pragnących kontynuować swój rozwój. Zawsze szukamy utalentowanych ludzi, którzy dołączą do naszego stale powiększającego się zespołu. W UPS wierzymy, że osobę z potencjałem nauczymy wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Dla nas kluczowa jest Twoja chęć rozwoju, odpowiedzialność, otwartość na nowe wyzwania.

To Twoja szansa: dołącz do nas już dziś.

Jeśli jesteś gotowy, żeby postawić kolejny krok na drodze swojej kariery zawodowej, kliknij poniżej, aby zobaczyć wszystkie nasze oferty pracy i aplikować – to łatwiejsze niż myślisz!

Znajdź pracę w GBS

Jak dotąd nie obejrzałeś/-aś żadnej z naszych ofert pracy.

Podobne oferty

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy