przejdź do głównego tekstu

This site functions best with JavaScript. Please enable JavaScript in your browser to experience all that this site has to offer.

Szukaj ofert pracy

Future you daje Ci
wiele możliwości

O UPS

Firma UPS Polska prowadzi i wspiera inicjatywy wolontariackie swoich pracowników od początku jej istnienia w Polsce. Jako organizacja angażująca się w sprawy społeczne, UPS Polska kładzie duży nacisk na ekologię. Fundacje, związki i inne organizacje pożytku publicznego często otrzymują od Fundacji UPS dotacje przyznawane na wniosek pracowników. Co więcej, dana organizacja może otrzymać wsparcie, tylko jeśli pracownicy UPS przepracowali w niej jako wolontariusze przynajmniej 50 godzin. W przypadku Fundacji Gajusz współpraca rozpoczęła się w 2010 roku. Od tego roku firma aktywnie wspierała budowę hospicjum dla dzieci osieroconych. Od samego początku współpracy wolontariusze z UPS poświęcili w sumie 309 godzin na pracę w Fundacji Gajusz. UPS pomaga ponadto transportować meble i materiały budowlane do powstającego obecnie ośrodka. Od swoich początków w 1907 roku firma UPS pozostaje aktywna w dziedzinie społecznej odpowiedzialności korporacyjnej. Nasze działania mają na celu pomaganie lokalnym społecznościom z całego świata.

TECHNOLOGIA I INNOWACJE W UPS

Jak to więc możliwe, że potrafimy śledzić ponad 50 milionów przesyłek każdego dnia? Jest to zasługą przede wszystkim sprawnego zespołu pracowników wyposażonych w innowacyjną technologię. Nie można też zapominać o najbardziej innowacyjnej na skalę światową infrastrukturze obsługi przesyłek i najnowocześniejszych rozwiązaniach w zakresie dostaw i łańcucha dostaw. Dzięki wyposażeniu naszych samolotów w zaawansowane rozwiązania techniczne i paliwooszczędne silniki obniżające poziom hałasu czy stworzeniu potężnej sieci komputerowej zawiadującej naszą flotą pojazdów sprawiamy, że świat funkcjonuje lepiej, zaczynając od naszej własnej działalności. Skuteczność i zrównoważony rozwój są podstawą wszystkich naszych działań.

Nasze zaangażowanie w nowe technologie oznacza wykorzystywanie odpowiednich narzędzi przy każdym zadaniu, na przykład używanie podręcznego urządzenia gromadzącego informacje o dostawach (DIAD) do cyfrowego śledzenia wszystkich przesyłek dostarczanych przez pracowników UPS. Dzięki ponad 97 000 urządzeń DIAD zbierających i przesyłających dane o dostawach przesyłek wzrasta wydajność naszych pracowników, zadowolenie klientów oraz przychody firmy. UPS wydaje ponad miliard dolarów rocznie na technologię informacyjną, dzięki czemu możemy zapewniać klientom najlepszą usługę śledzenia przesyłek i najdokładniejsze informacje dystrybucyjne. Od aplikacji dla smartfonów i strony internetowej obsługującej średnio 26,2 miliona zapytań dotyczących śledzenia przesyłek po nasze innowacyjne centrum wsparcia i zasobów Worldship, z którego korzysta ponad 598 000 klientów, jesteśmy nastawieni na obsługę najwyższej jakości.

Kolejnym przykładem naszego zaangażowania w innowacyjność jest UPS Worldport w Louisville w stanie Kentucky. Możliwość sortowania przesyłek z wydajnością 416 000 na godzinę i 1,5 miliona dziennie stanowi świadectwo tego, jak daleko można zajść dzięki innowacyjnemu myśleniu i doskonałemu zespołowi. Ale to nie wszystko. Nasza linia produktów i usług wykorzystywanych przez naszych klientów nieustannie wpływa na sposób prowadzenia działalności na całym świecie. To właśnie logistyka. To właśnie UPS.

UPS GBS

Spośród wielu miejsc na świecie to właśnie Wrocław i Łódź wybrano na Globalne Centrum Usług Biznesowych UPS, świadczące usługi na rzecz spółek UPS w całej Europie. W ponad 30 działach pracują specjaliści i administratorzy ds. księgowości, logistyki, marketingu, wsparcia sprzedaży i wielu innych. W naszych nowoczesnych biurach codziennie spotyka się ponad 900 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejętnościach.

Obszary zainteresowańWybierz jedną z kategorii z listy opcji. Wyszukaj według lokalizacji i wybierz jedną z listy propozycji. Na końcu, kliknij „Dodaj”, aby utworzyć powiadomienie o ofercie pracy.