przejdź do głównego tekstu

This site functions best with JavaScript. Please enable JavaScript in your browser to experience all that this site has to offer.

Szukaj ofert pracy

Kariera
która rozwija
się z Tobą.

CENTRALA

Wraz z UPS możesz rozwijać się jako ceniony profesjonalista, kreując lepsze jutro. Jako światowa organizacja dysponujemy obszernymi zasobami, których chętnie użyjemy do wsparcia Twojego rozwoju. Niezależnie od obszaru, jakim się interesujesz, przygotuj się na rozwój zawodowy z UPS.

Employee listening to co-worker while in a meeting.

MARKETING

Użyj swojej pomysłowości, by zmierzyć się z naszymi globalnymi wyzwaniami. Wraz z UPS będziesz oferować innowacje sprawiając, że nasz biznes na całym świecie się rozwija. Dzięki najlepszym produktom w branży oraz skutecznym rozwiązaniom wraz z UPS będziesz docierać do większej ilości klientów niż kiedykolwiek.

WSZYSTKIE OFERTY PRACY
Woman is talking on the phone

OBSŁUGA KLIENTA

Dołącz do naszego utalentowanego zespołu zajmującego się rozwiązywaniem problemów w obsłudze klienta. Wraz z UPS będziesz odpowiadać za kontakt z klientem, dostarczanie informacji na temat produktów i usług oraz skuteczne rozwiązywanie potencjalnych problemów.

WSZYSTKIE OFERTY PRACY
Two women are walking together and smiling

ZNAJDŹ PRACĘ W OBSŁUDZE KLIENTA

To nasi pracownicy sprawili, że UPS jest największą na świecie firmą specjalizującą się w dostarczniu paczek - UPS to prawie 480,000 pracowników na całym świecie. Celem UPS jest stworzenie dobrego i bezpiecznego miejsca pracy, gdzie każdy jest traktowany z szacunkiem.

WSZYSTKIE OFERTY PRACY
Employee with a computer smiling during a meeting.

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Synchronizacja świata biznesu wymaga innowacyjnych rozwiązań. W związku z tym szukamy profesjonalistów z branży finansów i księgowości z biznesowym podejściem do wspierania inwestycji firmy i zapewniania zgodności z wymaganiami prawnymi.

WSZYSTKIE OFERTY PRACY
Employees looking at multiple screens containing maps and airplane locations.

TECHNOLOGY SUPPORT GROUP

Technology Support Group, to dział odpowiedzialny za prace informatyczne, którego misją jest pomoc klientom oraz pracownikom Firmy UPS. W TSG pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy realizują z powodzeniem liczne projekty oraz zgłoszenia serwisowe w profesjonalny sposób zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

W każdej dziedzinie naszego życia w UPS zaawansowane technologicznie systemy wspomagają nasze decyzje, pozwalają śledzić i nadzorować drogę przewożonych towarów tak abyś wiedział gdzie jest przesyłka, na którą czekasz. Dołącz do zespołu IT gdzie tworzymy rozwiazania informatyczne wykorzystywane na całym świecie, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez dzisiejszy świat.

WSZYSTKIE OFERTY PRACY

Jak dotąd nie obejrzałeś/-aś żadnej z naszych ofert pracy.

Podobne oferty

Przeglądaj wszystkie dostępne oferty pracy