przejdź do głównego tekstu

Szukaj ofert pracy

Future you dotrze tam,
gdzie chce.

Administrator ds. Księgowości

Główna lokalizacja: Wroclaw, Dolnośląskie - PL Identyfikator oferty 060022

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur w wewnętrznym systemie;
  • Rozwiązywanie zadań związanych z fakturami;
  • Sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Stała współpraca z partnerami w Polsce i w Europie;

Wymagania:

  • Wiedza w obszarze księgowości / rachunkowości lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość programu Microsoft Excel;
  • Dokładność (zwracanie uwagi na detale);

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców;
  • Bibliotekę pracowniczą;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia (plac Bema);
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach.

OFERTY PRACY NA MAPIE

Zobacz, dokąd dojdzie Future You.

Dowiedz się więcej

Ustaw powiadomienie o ofertach pracy

Weź krok w stronę Future You