przejdź do głównego tekstu

Szukaj ofert pracy

Future you dotrze tam,
gdzie chce.

Specjalista ds. Operacji Lotniczej_Warszawa

Główna lokalizacja: WARSAW, Polska Identyfikator oferty R22029672

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

UPS POLSKA Sp. Z o.o. oferuje pracę ma stanowisku:

                             Specjalista ds. Operacji Lotniczej

wymiar etatu 3/4

praca w godzinach: 16:00-22:00,

                                       miejsce pracy: Warszawa - Lotnisko

Główne zadania:

  • Dbanie o poprawną realizację operacji lotniczej importowej, eksportowej, tranzytowej
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców
  • Dbanie o bezpieczeństwo przesyłek oraz transportu
  • Współpraca z załogą przewoźników lotniczych
  • Aktualizowanie danych w systemach Operacji Lotniczej
  • Tworzenie raportów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobre radzenie sobie ze stresem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)
  • Realne możliwości rozwoju i awansu (wprowadzona polityka promocji wewnętrznej)
  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres: praca@ups.com.

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymikandydatami.

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.

Jak dotąd nie obejrzałeś/-aś żadnej z naszych ofert pracy.